SWIMLAND OLSZTYN powstał we wrześniu 2018 roku z miłości do pływania i chęci rozbudzenia pasji do tego sportu u dzieci i młodzieży.

 

Tworzą go niesamowici ludzie, dla których sport i pływanie jest sposobem i stylem życia. Z każdym sezonem klub powiększa się o nowych członków, z czego jesteśmy bardzo dumni.

 

Klub posiada licencję Polskiego Związku Pływackiego, co umożliwia członkom wszystkich kategorii wiekowych uczestnictwo w startach ligowych. W swoich szeregach mamy zawodników, którzy odnieśli liczne sukcesy w Mistrzostwach Polski i ustanowili nowe rekordy.
 

Prowadzimy również naukę pływania w ramach szkółki pływackiej dla dzieci od 6 lat. Treningi odbywają się w wodnym Centrum Rekreacyjno – Sportowym Aquasfera w Olsztynie, który posiada basen olimpijski należący do jednych z najnowocześniejszych w Europie.

o nas grupa

Treningi i motywacja

Profesjonalne treningi w niewielkich grupach, innowacyjne metody i różnorodność ćwiczeń oraz wyspecjalizowana i profesjonalna kadra trenerów i instruktorów przyczyniają się do doskonalenia wszystkich stylów pływackich, umożliwiając dzieciom i młodzieży naukę pływania na najwyższym poziomie.

Organizujemy obozy sportowe i bierzemy udział w licznych zawodach osiągając imponujące sukcesy.

Poprawę osiągnięć sportowych realizujemy poprzez indywidualne podejście, pozytywne emocje, skupianie się na postępach każdego zawodnika, wyznaczanie celów i przekazywanie efektywnych feedbacków.

Chcemy aby nasi zawodnicy wzmacniali pewność siebie wiedząc, że zarówno zwycięstwo jak i porażka są naturalną częścią sportu i życia człowieka.

Atmosfera i współpraca z rodzicami

Poprzez tożsamość klubową członkowie budują więzi koleżeńskie i przyjacielskie.

Zależy nam na integracji dzieci i młodzieży.

Dążymy do tego, by każdy sportowiec w naszym klubie czuł się akceptowany i szczęśliwy, a to przekłada się bezpośrednio na efektywność treningów.

Trenerzy i rodzice ciężko pracują, aby czas spędzony na treningach był przyjemny i owocny.

Rodzice są nieodłącznym partnerem klubu w jego codziennej działalności.

Wspólnie kibicujemy naszym zawodnikom i staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki do rozwoju.