W dniach 06/11.07.2021 w Rzymie odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów.

Wśród powołanych 26 zawodniczek i zawodników do reprezentacji znaleźli się Karolina Piechowicz i Tomasz Kraczkowski a w kadrze trenerskiej Gabriela Wójtowicz. Na zgrupowanie Kadry PZP wybrano miejscowość Nova Gorica (Słowenia) skąd kadra przeniosła się do Rzymu. Były to historyczne mistrzostwa dla naszej reprezentacji ponieważ nasi Kadrowicze przywieźli 12 medali i wystartowali w 25 finałach co klasyfikacji ogólnej dało nam trzecie miejsce. Karolina w finale 100 klasykiem zajęła 3 miejsce, na 50m uplasowała się na 6 miejscu a w sztafecie zajęła 4 miejsce. Tomek Kraczkowski w wyścigu na 50 m klasykiem zajął 7 miejsce.

Nasi zawodnicy udowodnili że mimo młodego wieku są wstanie ustanawiać i poprawiać rekordy Polski. Ogromne podziękowania i wyrazy szacunku dla Rodziców naszych zawodników.